Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

allplan 2011 - export do pdf [Gelöst]


Nefunguje mi export do pdf, má někdo stejný problém?
Díky za odpověď

Anhänge (1)

Typ: image/jpeg
474-mal heruntergeladen
Größe: 72,12 KiB
1 - 10 (15)

nefunguje to ani mne v 2009 aj v 2011. Ale rychly export do pdf si spravis pomocou nahladu tlace...
Podla mna neide preto ten export priamo z plochy, pretoze tam nemas kde nastavit format atd... ako je to v tom nahlade tlace ;)

No ale ve 2009 mi to krásně fungovalo. Mohl jsem exportovat 3D objekty a pak v pdf s nimi pootáčet. No mohu si naistalovat pdf creator, čímž bych vytvořil tiskárnu, ale to mi neumožňuje vytvářet zajímavá pdf ve 3D.

Moc jsem té tvé odpověďi nerozuměl:-)

To si mal hned napisat ze chces 3D objekt dat do 3D PDF. Z toho obrazku co si prilozil som myslel ze chces nejaky podorys dat do pdf.

Tak najprv sa musis prepnut do animacneho okna, a tam pravym tlacidlom na mysi cez kontextove menu vyberies moznost Export dat 3D-PDF

Anhänge (1)

Typ: image/jpeg
430-mal heruntergeladen
Größe: 60,05 KiB

Díky, taky už jsem na to přišel:-) ale proč vlastně teda nejde 2d do pdf?

...ide aj 2D do PDF, bud cez nahlad tlace alebo spracovanie planov - vid. OBR.

Anhänge (1)

Typ: image/jpeg
444-mal heruntergeladen
Größe: 35,02 KiB

Po kliknutí na náhled tisku, se mi zobrazí toto hlášení. Pokud kliknu na zobrazení plánu, tak mi to zobrazí podobné hlášení a spadne allplan.

Anhänge (1)

Typ: image/jpeg
474-mal heruntergeladen
Größe: 183,44 KiB

-stiahni si ovladac z tejto stranky [url=]http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?lang=sk&cc=sk&prodNameId=1143084&taskId=135&prodTypeId=18972&prodSeriesId=1143083&lang=sk&cc=sk[/url]
-po vybrati Operac. Systemu si stiahni ten ovladac ktory ma velkost 2,2MB. Nezabudni rozbalit ten zip subor
-vo windows si pridaj tlaciaren, a ked budes vyberat ovaldac tlaciarne tak zvol moznost ,,Z diskety,, a vyhladaj to v tom priecinku co si stiahol (len jedna moznost bude na vyber)
-ak si uspesne pridal tlaciaren tak otovor allmenu-konfigurace-vystupne zariadenie-konfigurace
-tam dvojklikom budes menit veci v tej tabulke
-ovladac si vyber podla obrazku
-do popisu si mozest dat cokolvek. Ja som tam dal ČB ako ciernobiela tlač. (ale da sa tlacit aj farebne)
-nakoniec dvojklik do riadku ,,ulozit konfiguraci,,

Anhänge (1)

Typ: image/jpeg
432-mal heruntergeladen
Größe: 74,78 KiB

čau ... export do PDF ti nejde, protože se nacházíš v modelovém prostoru. Přejdi do plánů (nebo do náhledu, jak psal kolega) a tam ti to půjde.

Zdravím,
taky mi nejdou z plánu poslat 2 fólie na tisk do pdf. Když se o to snažím, tak mi to ty dvě fólie přeskočí a jde mi tam vložit až ta další. A nevím co s tím..

1 - 10 (15)

https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren