Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

Crash pri načítaní materiálov

Schlagworte:

Dobrý den,

Mam pravidelní problem a už si skutočne neviem rady.

Ked chcem zadefinjovať materiál(povrch) pre napr. stenu program okamžite crashne, vyhodí tab. že program prestal pracovať.

Presne to isté robí ked chcem robiť omietky a prakticky vždy ked chcem nastaviť niakiy materiál s texturou pre architekturu.

V nabidce materiálov si vyberiem ktorý chcem a ked dam ok v momente program padne.

Mám workstation DELL a originálni windows 64bit s najnovšími aktualizaciami. Taktiež mam najnovšie aktualizácie aj od vás, robí mi to od začiatku vydania verze 2015. Mám aj najnovšie ovladače Nvidia Quadro k2000.

1 - 3 (3)
  • 1

Dobrý deň,

Tento problém sa mi stával ak som program nespúšťal ako správca. To znamená pravým tlačidlom myši na ikonu Allplanu a zvoliť Spustiť ako správca. Je tam zrejme problém s blokovaním súborov, ktoré Allplan potrebuje pre načítanie textúr atd. Odporúčam si daný príkaz nastaviť natrvalo. Po tomto nastavení som už nemal problémy s načítaním textúr atd.

Ak by Vám to nepomohlo obráťte sa na hotline@nemetschek.cz s popisom problému verziou OS, graf. karty tak ako ste to uviedol tu.

S pozdravom
Marek Fedor
Allplan Coach

S pozdravom
Marek Fedor
Allplan Coach

Dobrý deň.

Problém vyriešený. Mali ste pravdu.

Ďakujem

1 - 3 (3)
  • 1

https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren