Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

Fasáda - editace plošných prvků

Schlagworte:

Dobrý den,
snažím se využít pokročilé funkce fasády, ale bojuji zde se zadání povrchu. Umím definovat materiál (architektonický povrch) pro skleněné pole, pro rámy, pro plnou desku, ale pro složitější prvky typu otvíravé okno se mi to nedaří. Poradíte prosím postup?

Dále námět pro vývojáře - při nastavení členění fasády pomocí odstupu při překliknutí na tuto volbu se objeví přenastavená hodnota 1. Při jakékoliv editaci tohoto pole ale program začne překreslovat náhled, tedy začne se snažit do náhledu zobrazit sloupky (nebo příčle) třeba po tom 1mm. Pokud uživatel byť na okamžik ponechá jednociferné číslo, chvíli si počká... Nešlo by toto nějak ošetřit?

Děkuji.
Matějka

1 - 2 (2)
  • 1

Dobrý den, pro vámi popisované prvky je nastavena barva pera č.13. Tzn. následní jí lze přiřadit vámi požadovaný vzhled (povrch) viz. obr. v příloze.
Pokud jde o výchozí hodnotu 1, byl tento podnět již v minulosti předán, snadné okamžité řešení spočívá v chvilkovém přepnutí jednotky z mm na m.

Anhänge (1)

img
Fasada_1.gif
Typ: image/gif
289-mal heruntergeladen
Größe: 141,79 KiB
1 - 2 (2)
  • 1

https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren