Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

Report - legenda místností v 2013

Schlagworte:

Dobrý den,

mám dotaz ohledně tvorby legendy místností s výpisem povrchů ve v.2013. Ve v.2012 bylo možné vytvořit soupisku místností viz. příloha, potřebuji ve v.2013 tvořit takovéto legendy, je mi někdo prosím schopen poradit.

Předem děkuji
Hanzel

Anhänge (1)

Typ: application/pdf
1696-mal heruntergeladen
Größe: 72,45 KiB

Dobrý den,
funkce soupisky není od v2013 dostupná a byla nahrazena funkcí Report.
Vaši stávající soupisku - pokud jste přebírali složku kanceláře z nižší verze, můžete zkusit na report převést. K tomu je určena funkce Konvertovat soupisky z Kanceláře, kterou najdete v menu Změnit - Rozšiřující moduly - Šablony: Reporty...

Zitiert von: hanzelpavel
Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako bola vytvorená položka podlahy v krúžku (P)v legende? Je možné zadať ju pri tvorbe podlahy (misetnosti) alebo je editovaná dodatočne? Ďakujem.
Kuma

Dobrý den,

mám dotaz ohledně tvorby legendy místností s výpisem povrchů ve v.2013. Ve v.2012 bylo možné vytvořit soupisku místností viz. příloha, potřebuji ve v.2013 tvořit takovéto legendy, je mi někdo prosím schopen poradit.

Předem děkuji
Hanzel


https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren