Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

[Frage] Zásuvné dveře do pouzdra


Dobrý den,

Mám dotaz ohledně dveří.
Zajímalo by mě, zda se nějakým způsobem dají vytvořit zásuvné dveře, nikoliv však v prostoru před stěnou, ale do pouzdra ve stěně nebo v samotném otvoru. Jediný způsob jak to umím vytvořit je, že si pouzdro vytvořím sám pomocí dvou stěn s mezerou a poté vedle v otvoru pro dveře vložím posuvné smartpart dveře, které posunu na střed tloušťky otvoru. Ale samozřejmě je to komplikované a hůře se stím poté pracuje.
Chtěl bych se tedy zeptat, zda neexistuje jiný způsob, například v rámci funkce smartpart bych v roletce pro křídla vybral možnost "zásuvné do pouzdra" a tato možnost by způsobila zakousnutí pouzdra do stěny s nastavitelnými parametry rozměrů atd... Pouze příklad.
Věděl by tu někdo o něčem takovém ?

Děkuji, s pozdravem Filip Černý.

1 - 3 (3)
  • 1

Dobrý den,

ve vlastním Allplanu to asi jednoduše nejde, ale je možné si např. nainstalovat (zdarma) asistenty od wizYsmart viz níže. Tam lze vytvořit posuvné dveře do pouzdra.

https://wizysmart.difraxis.com/en/smartpart_allplan.php

1 - 3 (3)
  • 1

https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren