Das Wissen aller Anwender nutzen

Im Allplan Connect Forum tauschen sich Anwender aus, geben wertvolle Tipps oder beraten sich bei ganz konkreten Aufgabenstellungen − auch international.
Und damit wirklich keine Frage unbeantwortet bleibt, unterstützen die Mitarbeiter des Technischen Supports ebenfalls aktiv das Forum.

Es erwarten Sie:

  • Foren-Vielfalt aus CAD Architektur, CAD Ingenieurbau uvm.
  • Tipps von User für User
  • international: Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch und Tschechisch

Melden Sie sich jetzt an und diskutieren Sie mit!

Zur Registrierung

Licence


Dobrý den,
chtěla jsem poprosit o studenskou licenci ,24.1. mi volala Paní z allplanu a ptala k čemu to potřebuji . Potřebuji to ke škole skončila jsem čtvrtý ročník SPŠ stavební v Liberec, ale neudělala jsem praktickou maturitu a tak bych chtěla se na tu maturitu znova kouknout . Tak mi Paní řekla ,ať zkusím sem napsat a poptat se jestli by mi šla poslat licence k Allplanu.Děkuji Barvínková

1 - 3 (3)
  • 1

Dobrý deň,

Správu nad licenciami ma na starosti p. Nekovarová napiste priamo jej: jnekovarova@allplan.com. Licencie priamo neposiela na Campuse sa pre studentov generuju bud product key pre verzie 2016,2017 alebo pristupove kody Client id a CD key 2015 a nizsie, a to máte vo svojom profile. Vy tieto product key bud zadate pri instalacii alebo pri Client ID, CD key poziadate poslanim mailu aby vam server vydal kluc podla verzie programu.

Marek Fedor
Allplan Coach

S pozdravom
Marek Fedor
Allplan Coach

Anhänge (1)

img
Snímka.JPG
Typ: image/jpeg
201-mal heruntergeladen
Größe: 199,80 KiB

Dobrý den,
licenci si objednejte standartním způsobem - vyplňte požadované údaje v části Licence pro prodloužení platnosti licence a do poznámky mi dejte že to potřebujete k odložené maturitě. Potvrzení o studiu tím pádem nemusíte dokládat nebo dejte staré.

S pozdravem
Jana Nekovářová
Allplan Campus Team

1 - 3 (3)
  • 1

https://campus.allplan.com/ verwendet Cookies  -  Mehr Informationen

Akzeptieren