allplan 2011 - export do pdf [Решен]


Nefunguje mi export do pdf, má někdo stejný problém?
Díky za odpověď

Вложения (1)

Type: image/jpeg
Загружено 474 раз
Size: 72,12 KiB
11 - 15 (15)

Zdravím,
problém s prechodom do prostredia plánov a plotrovania, alebo náhľadu tlače s hláškou Neexistujúceho výstupného zariadenia mohol vzniknúť odobraním driveru tlačiarne, ktorá bola ako posledná navolená v Allplane.
Môžere resetovať nastavenia pre plány pomocou Allmenu - Servis - Hotline Tools - Clean STD - OK - potom vybrať NE - a resetovať len nastavenia plastw.dat
Potom by nemal byť problém prejsť do plánov a nastaviť dostupné tlač. zariadenia.
Nezabudnite, že pri exporte do PDF fuknciou Export dat do PDF sa na vytlačenie plánu využíva aktuálne nastavený ovládač tlač. zariadenia z funkcie Tisk plánu - Výstup.

Цитируется из: myska7
Zdravím,
taky mi nejdou z plánu poslat 2 fólie na tisk do pdf. Když se o to snažím, tak mi to ty dvě fólie přeskočí a jde mi tam vložit až ta další. A nevím co s tím..

Dobrý deň,
prosím o upresnenie: Nejde Vám vložiť konkrétne fólie do plánu cez fnc. Elementy plánu, alebo Vám ich nevytlačí do PDF ?
Pri vkladaní fólii sa nedajú vložiť len fólie, ktoré sú prázdne. Zo zaplnenými fóliami nemôže byť problém. Skontrolujte si, či pri výbere fólii ich máte priradené aktuálnemu výkresu alebo štruktúre stavby.

Цитируется из: Jose1987
Nefunguje mi export do pdf, má někdo stejný problém?
Díky za odpověď

Pri exporte do 2D PDF musíte byťv prostredí plánov, alebo náhľadu tlače.
Pri exporte modelu do 3D PDF musíte byť v animačnom okne.

dobrý den, kontrolovala jsem si fólie a obsah mám plný, normálně v nich rýsuju.Ale stejně mi je při vkládání v plánu přeskočí.

Цитируется из: myska7
dobrý den, kontrolovala jsem si fólie a obsah mám plný, normálně v nich rýsuju.Ale stejně mi je při vkládání v plánu přeskočí.

Ďalšiu konverzáciu k Vášmu problému budeme viešt tu, pretože to riešime na 2 miestach súčasne.
http://campus.allplan.com/cz/forum/?tx_mmforum_pi1%5Baction%5D=list_post&tx_mmforum_pi1%5Btid%5D=2658
Ďakujem.

11 - 15 (15)

https://campus.allplan.com/ uses cookies  -  More information

Accept